Forum

Onderwerpen Berichten Laatste bericht

Actualiteit

Welkom op het nieuwe forum!

Het forum van de Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting is geopend.
1 1 Fri 14 Apr, 2017 11:51

Actueel

Praat mee over het laatste nieuws en recente ontwikkelingen rondom Cystic Fibrosis.
0 0 -

De kwestie

Wat vind jij van de stelling? Geef je mening!
1 5 Mon 09 Apr, 2018 15:09

Behandeling en zorg bij Cystic Fibrosis

Luchtwegklachten bij CF

Over medicatie, vernevelen, luchtweginfecties, longfunctie e.d.
3 2 Thu 23 Nov, 2017 12:24

Spijsvertering bij CF

Over buikklachten, voeding, pancreasenzymen, drink- en sondevoeding en supplementen
1 1 Tue 26 Sep, 2017 08:46

CF en bewegen

Over bewegen, sporten en fysiotherapie bij CF
1 0 -

CF-gerelateerde klachten

Over o.a. diabetes, laag Hb en vermoeidheid
0 0 -

Het CF-centrum

Over controle, ziekenhuisopname, transitie en segregatiebeleid
2 3 Fri 16 Nov, 2018 14:06

Orgaantransplantatie bij CF

Over screening, wachtlijst en donororganen
4 4 Fri 10 Aug, 2018 09:46

Leven met Cystic Fibrosis

CF en onderwijs

Als je kind naar de basis- of middelbare school gaat
0 0 -

CF en werk

2 4 Thu 25 Jan, 2018 10:13

CF en kinderen krijgen

Over kinderwens, zwangerschap en ouderschap als je CF hebt
0 0 -

Op vakantie met CF

2 3 Thu 31 Aug, 2017 16:52

Therapietrouw bij CF

1 1 Sat 21 Apr, 2018 16:32

Vergoedingen, verzekeringen en regelingen bij Cystic Fibrosis

CF en belastingaftrek

Voor tips, ervaringen of vragen over de belastingaangifte
2 2 Fri 10 Aug, 2018 09:51

Zorgverzekering bij CF

Over zorgverzekeraars, overstappen en vergoedingen
1 1 Fri 29 Jun, 2018 13:39

CF en een huis kopen

Over hypotheek, overlijdensrisicoverzekering en gezondheidsverklaring
0 0 -

Algemeen

Mededelingen

3 0 -

Overige onderwerpen

Voor vragen,ervaringen of opmerkingen die niet bij één van overige onderwerpen passen.
3 4 Mon 12 Nov, 2018 13:30